Sitemize Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Ankara Güneş Enerji Sistemleri Mira Solar Güneş Enerji ve Isıtma Sistemleri 30 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli çözüm ortaklarımız ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Güneş enerjisi konusunda üretim ve kurulum yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Ankara Güneş Enerji Sistemleri
Oteller, Hastaneler, Okullar, Fabrikalar, İş Merkezleri, Toplu konutlar, Kamu kuruluşları vs. Güneş Enerjisi ve Isıtma İşlerini yapmaktadır. Faliyetler ve referanslarımız için web sitemiz www.miragunesenerjileri.com ziyaret etmenizi öneririz.
Hizmetlerimiz Güneş Enerjisi, Isıtma, Soğutma, Havalandırma alanlarını kapsamaktadır.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Güneş Enerji ve Isıtma sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Mira Solar Güneş Enerji Sistemleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
Faliyet Alanlarımız
· Güneş Enerji Sistemleri
· Kalorifer Sistemleri
· Merkezi Güneş Enerji Sistemleri
· Su Arıtma Sistemleri
· Havalandırma Sistemleri

Güneş enerjisi sektöründe Ankara'da ticari hayatına başlayan mira solar güneş enerji Şirketi 1988 yılında kurulmuştur. Mira Solar markasının tescilli tek firmasıdır. 32 yıllık tecrübesi ile sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir. Ankara, güneş enerji sistemleri ile Mira Solar firması öncülüğünde kalite ve bedava sıcak suyun keyfine varmıştır Ülkemiz iklim kuşağı olarak güneşi bol bir coğrafyada bulunmasından dolayı güneş enerjisinden mutlaka istifade edilmesi gerekmektedir sıcak su elde etmek için ciddi enerji harcamları yapmaktayız fakat Mira Solar güneş enerji sistemlerini evinize apartmanınıza baheçenize villanıza kısacası istediğiniz mekana bir kere kurdurarak devamlı sıcak su elde etme imkanını sağlayabilirsiniz. Ankara'nın bir çok ilçe ve köylerine kurduğumuz güneş enerji sistemlerinden müşterilerimiz oldukça memnun kalmışlardır. En kaliteli malzeme ve güneş kollektörleri ile sistemlerimizi uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Profesyonel pazarlama grubu ve uzman montaj ekipleriyle kusursuz servis hizmeti vermenin grurunu taşımaktadır. Dürüst ve ilkeli çalışmayı kendisine prensip edinmiş olan Mira Solar sürekli olarak büyümekte ve bu sektörün öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.

Güneş Enerji Sistemleri 

Etiket : kazan güneş enerjisi sistemi, gölbaşı güneş enerjisi, gölbaşı güneş enerji sistemi, çubuk güneş enerji sistemi, çubuk güneş enerjisi, çubuk basınçlı güneş enerjisi, sıcak su sistemi, köy sıcak su sistemi
Mira Solar Farkıyla
%100 Güvenli Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme
Ürününüzü teslim alırken kredi kartı ile ödeme
kolaylığı sağlıyoruz
Kapıda Ödeme
Ürününüzü kapıda ödeme kolaylığı ile alabilirsiniz
İletişim
Demetevler Mahallesi 12. Cadde 21. Sokak 17/A (Cuma Pazarı Karşısı) Yenimahalle - Ankara
05073754380 Whatsapp
info@miragunesenerjileri.com
© 2017 - Tüm hakları www.miragunesenerjileri.com'a aittir

İrtibat : webtasarim74@gmail.com